فارسی سازی قالب وردپرس فارسی سازی قالب جوملا

فارسی سازی قالب وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس (با تشکر از تیم وردپرس فارسی) که امروزه پر کاربرترین و محبوبترین سیستم مدیریت محتواست، دارای پوسته هایی بسیار متنوع است که در تمام مناطق (!) اینترنت به وفور یافت می شود.

وردپرسقالبهای وردپرس مورد نظر خود را می توانید در سایتهای زیر مشاهده کنید و سپس آنها را خریداری نموده و یا دانلود نمایید:

woothemes – elegantthemes themeforest wpzoom

قالبهای رایگان را نیز می توانید از اینجا دانلود کنید:

wordpress.org/extend/themes

انواع قالبهای رایگان و قالبهای قابل خریداری سیستم وردپرس که اکثرا به زبان انگلیسی موجود است را شما میتوانید تهیه نموده و با تغییراتی دلخواه، آنها را برای وبسایت وردپرسی خود آماده کنید. در این میان، فارسی سازی قالب خارجی شما را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت برایتان انجام می دهیم. جهت اطلاعات بیشتر نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

 

http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CCoQqwMoADAA&url=http%3A%2F%2Fwww.woothemes.com%2Fthemes%2F&ei=j3kBTuH2AdKyhAfv6Li0DQ&usg=AFQjCNG56h0JnePKH0DDUm-P6iVPW2aWbA&sig2=9OctBOGIHo3Itypj44nQYA

فارسی سازی پوسته وردپرس، فارسی سازی قالب جوملا، و در کل فارسی سازی هر نوع قالب سایت، تخصص ماست. سفارش دهید، با خیال راحت چای خود را نوش جان کنید و سفارش خود را تحویل بگیرید(...)

فارسی سازی قالب فارسی سازی قالب وردپرس فارسی سازی قالب جوملا وردپرس فارسی فارسی سازی پوسته وردپرس تم وردپرس ترجمه قالب